Domovní a vstupní dveře

   
 

Rozmanitost nabídky domovních dveří ve více než 300 motivech

Společnost Hörmann vyrábí domovní dveře z vysoce kvalitního hliníku. Tento hodnotný, absolutně tvarově stálý materiál nepodléhá vnějším vlivům ani korozi a nemusí se natírat. Dokonce i po letech vypadají domovní dveře od společnosti Hörmann stále jako nové. A Vaše náklady na vytápění klesají. Domovní dveře Hörmann jsou tepelně velmi vysoce izolační a odpovídají vyhlášce o úsporách energie ENEV 2002.

- Přes 300 variant domovních dveří
- Moderní designové kombinace z hliníku, ušlechtilé oceli a skla
- Přístřešky ARCANT - program přesně sladěný s programem domovních dveří
- K dostání také ve vzhledově stejném provedení jako jsou garážová vrata - tzv. "Partner Look"

Standardem je sériové moderní bezpečnostní vybavení , které obsahuje bezpečnostní rozetu, speciální bezpečnostní zámek s otočnou západkou a bezpečnostní čep navíc.

Hliníkové domovní dveře TopComfort a TopPrestige
Tato série cenově výhodných a exkluzivních modelů je zvláště zajímavá pro stavebníky, kteří se rozhodli "narychlo" a pro ty, kteří jsou obeznámeni s cenami. Celkem přes 40 atraktivních modelů dveří jsme schopni dodat do 4 popřípadě 6 týdnů. Na přání dodáme také vhodnou poštovní schránku.

Vstupní dveře

Vstupní dveře Hormann nabízejí vkusný vzhled i bezpečí pro vás i vaši domácnost. V nabídce naleznete opravdu rozmanitý výběr dveří, co se týče designu i povrchové úpravy. Dveře jsou vyrobeny z vysoce kvalitního hliníku, který je díky svým skvělým vlastnostem, pro tyto produkty nejoblíbenější. Nepodléhá korozi, je odolný a přitom lehký.

Rádi vám přijedeme namontovat vstupní dveře Karviná, Opava, Orlová, Ostrava, Třinec, Bohumín, Frýdek-Místek, Havířov, Hlučín i do dalších měst a koutů ČR.